Analiza Twojego salonu u Ciebie!

Indeks towarów 00020
2 000.00zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu

Kupując ten bilet, zamawiasz całodniowe spotkanie u Ciebie! Cena zawiera wszystko - nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat!

Przyjadę do Ciebie dla Twojego komfortu, zrobimy spotkanie w salonie lub innej lokalizacji wskazanej przez Ciebie. Przeprowadzę kompleksową analizę Twojego biznesu poczynając od finansów, podatków, zarobków, optymalizacji finansowych oraz wskazania Ci możliwości rozwoju w konkretnym kierunku. Zrobimy także pełną analizę zespołu, wskażę Ci słabe punkty relacji oraz obszary, nad którymi należy popracować. Zobaczysz jak oczyści się atmosfera i jak szybko ruszycie w nowym duchu do akcji. Pokaże Ci szybkie i skuteczne metody podniesienia jakości Twoich usług oraz obsługi w salonie. Zanalizujemy trze jego wygląd i to co można by poprawić, co zmienić, jak wprowadzić odprzedaż oraz procedury profesjonalnej obsługi klienta tak abyś mógł się czuć dobrze i profesjonalnie przeprowadzając swoje usługi.

Analiza ta, także zawiera wizualizację. To jak wygląda Twój biznes, czy można zrobić coś lepiej oraz co przeszkadza. Jak może wyglądać twój salon po wprowadzeniu kilku sprawdzonych i skutecznych metod. Często nie widzi się tego na co dzień, bo dopiero sprawne oko zewnętrznego obserwatora może Ci to pokazać.

Ta analiza to także pełny pisemny raport po spotkaniu z Tobą, Twoimi pracownikami i finansami, Twoim salonem oraz Twoją misją i wizją firmy... o ile taką masz, a jak nie masz, to od razu ją stworzysz bo pokażę Ci, którędy droga w Twoim biznesie. Podam Ci na tacy konkretne rozwiązania oraz sugestie, co możesz zmienić aby być lepszym, a co pielęgnować bo jest świetne. Oczywiście to Ty finalnie decydujesz co zrobisz, ja tylko pomagam i sugeruję.

W cenie jaką widzisz masz kompletny pełny dzień ze mną u Ciebie! minimum 8 godzin. Nic już nie dopłacasz. Dogrywamy tylko datę, czyli dzień w którym będę tylko dla Ciebie i Twojego biznesu. Przyjadę i osobiście poświęcę go tylko dla Was, Tylko dla Ciebie. Po to aby pomóc wskazać drogę, obszary do poprawy, aby stać się jeszcze lepszym a jednocześnie wzmocnić te dobre strony, które na pewno masz w swoim salonie.

To idealna oferta, oraz jakość współpracy indywidualnej, której nigdy nie otrzymasz na szkoleniu grupowym. Zainwestuj w siebie, swój biznes, swoją przyszłość i w sprawdzony rozwój biznesu.

Razem odmienimy Twój biznes na taki, jaki zawsze chciałeś aby był. Po tym spotkaniu jestem pewien, że będziesz zachwycony. Być może nawet zaczniemy współpracę strategiczną, bo to spotkanie pokaże mi i Tobie, co można zmienić aby mieć wyją†nowy, zjawiskowy salon fryzjerski na Twoim lokalnym rynku.

Dodatkowo dostaniesz dostęp do mojej grupy wsparcia. Tam zawsze będziesz mieć możliwość zaktualizowania swoich działań.

Wcześniej możemy telefonicznie ustalić zakres pracy oraz szkolenia na spotkaniu, lub kilku tematów czy zagadnień jakie Cię nurtują. Nie czekaj: zadzwoń i umów z mną audyt Twojej firmy! Zapraszam Cię: 533478811 - Darek.


Zapisz ten produkt na później

Biznes Coach Polskiego Fryzjera

zapisz się do naszego newslettera - nie wysyłamy spamu a jedynie ważne informacje które moga wnieść coś nowego do Twojego salonu.

Zapraszam do kontaktu - skonsultuj za darmo zakres i czas szkolenia.

Tak tylko dowiesz się czy warto zainwestować moją wiedzę w Ciebie i Twój biznes.

©2019 by Biznes Coach.