E-Book "Kolor szyty na miarę"

Indeks towarów 00013
39.00zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu

UWAGA: E-BOOK - otrzymasz wersję cyfrową w formacie PDF, MOBI, EPUB3, FB2 do czytania na urządzeniach elektronicznych.

Poradnik, dla fryzjerów zarówno początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Autor - Dawid Malczyk, międzynarodowy instruktor niemieckiej marki GLYNT skupia się na tym, na czym zna się najlepiej - KOLORYZACJI.

Konkretny przewodnik zawierający esencję ze szkoleń, jakie odbył w Polsce i na świecie. Pełen konkretów skompresowany poradnik. Bez jednego opowiadania o tzw. pierdołach. Autor w swojej książce od pierwszych stron konkretnie zajmuje się tematem, kierując się prostym językiem zrozumiałym dla każdego. Porusza sprawy podstawowe, czyli skąd mamy kolor, jak on powstaje i dlaczego. Co kryje się produktach do koloryzacji i odpowiada przede wszystkim na pytanie: "dlaczego" dzieje się tak a nie inaczej - co jest bardzo ważne w procesie poznawania kreatywnej koloryzacji.

W kolejnych rozdziałach zajmuje się tematami bardziej złożonymi jak piękny bond, rudości i czerwienie, kąpiele rozjaśniające, skuteczne krycie siwizny czy nawet kolory pastelowe, niechciane refleksy, matowanie i wiele wiele innych.

Ta pozycja to kompendium wiedzy jakiej brakowało na rynku poradników. Napisany konkretnie przez uznanego instruktora koloryzacji w Polsce i europie, który prostym językiem, asam jako kolorysta przekazuję swoją wiedzę Wam, kolorystom.

Zapisz ten produkt na później

Biznes Coach Polskiego Fryzjera

zapisz się do naszego newslettera - nie wysyłamy spamu a jedynie ważne informacje które moga wnieść coś nowego do Twojego salonu.

Zapraszam do kontaktu - skonsultuj za darmo zakres i czas szkolenia.

Tak tylko dowiesz się czy warto zainwestować moją wiedzę w Ciebie i Twój biznes.

©2019 by Biznes Coach.