Książka JAK STAĆ SIĘ LEPSZYM FRYZJEREM

Indeks towarów 00021
49.00zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu

JAK ZOSTAĆ LEPSZYM FRYZJEREM - czyli jak efektywnie zarządzać czasem w erze przepracowania. Jak mieć więcej czasu w 24 godzinnym systemie życia.

Książka jest skierowana nie tylko dla fryzjerów czy właścicieli salonów ale będzie także idealnym pomocnikiem dla każdego przedsiębiorcy, który ciągle nie ma czasu! Zmień to i zacznij cieszyć się pracą, życiem, rodziną, hobby! To naprawdę jest realne. Doba co prawda ma tylko 24 godziny ale można je bardzo dobrze zaplanować i wykorzystać!

Być może chcesz zacząć coś nowego w swoim życiu, wcale nie rezygnując z obecnych zajęć. Może chcesz otworzyć nowy biznes, nowy salon może kolejny salon? Może chcesz zacząć uczyć się języka lub znaleźć czas na siłownię? Nie wiem co, bo każdy jest inny i oczekuje czegoś innego i to jest wspaniałe! Nie masz czasu? Wydaje ci się, że "nie ogarniesz tematu"? Kiedy ja na to wszystko znajdę czas? Nie wiesz jak poukładać wszystko aby to działało poprawnie?

Przeczytaj tą książkę i zobacz jakie to proste. Wystarczy tylko trochę samodyscypliny i narzędzi, które jak się zaraz okaże, są proste i skuteczne. U mnie podziałały wspaniale więc dlaczego mają nie podziałać u Ciebie?

Świetna pozycja na prezent pod choinkę dla kogoś, kto ciągle ma za dużo na głowie! Ciągle nie ma czasu, chce się rozwijać ale gubi się w bałaganie codziennych spraw i obowiązków. Ta pozycja pomoże poukładać dzień, tydzień, miesiąc i rok. Pomoże znaleźć czas na spokojne rozwijanie siebie jak i swojego biznesu. Poukładasz sobie w końcu wszystko tak, jak robią to najwięksi biznesmeni tego świata. Przecież oni też zaczynali i mają dużo więcej na głowie obowiązków niż Ty... a jakoś znajdują jeszcze czas na miłość, relacje, hobby ... Polecam i zapraszam!


Zapisz ten produkt na później

Biznes Coach Polskiego Fryzjera

zapisz się do naszego newslettera - nie wysyłamy spamu a jedynie ważne informacje które moga wnieść coś nowego do Twojego salonu.

Zapraszam do kontaktu - skonsultuj za darmo zakres i czas szkolenia.

Tak tylko dowiesz się czy warto zainwestować moją wiedzę w Ciebie i Twój biznes.

©2019 by Biznes Coach.