Maraton BIZNESOWY - "Biznes CAMP"

Indeks towarów 00023
1 499.00zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu

Trzy dni szkoleniowe, fryzjersko - biznesowe wraz z marką GLYNT. W każdym z tych dni, omówimy inne zagadnienia, które będą się ze sobą wiązały i łączyły tak, aby dać Ci pełną podstawową wiedzę na temat tego, jak prowadzić biznes w trakcie pandemii, po pandemii i jak się znaleźć w nowej rzeczywistości. Głównym nurtem szkolenia będzie połączenia technik koloryzacji, projektowanie koloru oraz biznesu w salonie fryzjerskim. Między innymi:
1. Rekrutacja oraz zatrudnienie - czyli jak zbudować Twój zespół marzeń aby chciał pracować a nie musiał.
2. Twój salon, Twój brand - czyli jak sprawić aby Twój biznes był zjawiskowy i wartościowy w oczach Twoich klientów i jednocześnie konkurencyjny. Jak tym samym zyskać wartościowych klientów. narzędzia oraz ćwiczenia.

3. Właściwa obsługa klienta - czyli to czym tak naprawdę wygrywasz w branży usług oraz sprawiasz że klienci są lojalni i nie odchodzą od Ciebie z byle powodu.

4. Sprzedawaj nie sprzedając, czyli rozwiń swój biznes i zarabiaj więcej nie marnując ani minuty więcej niż dotychczas. Sprzedawaj online - jak to robić bezkosztowo i z dużym zyskiem. Czy mogę prowadzić sklep online? Jak to się odbywa i dlaczego warto zacząć już zaraz po tym szkoleniu.
5. Analiza finansowa, czyli ile ja na tym tak naprawdę zarabiam a ile mnie to kosztuje? Czy pracownicy powinni wiedzieć więcej o kosztach firmy czy nie? Jakim jestem Szefem, liderem, managerem? Jak sprawić aby być słuchanym i wzorem do naśladowania w mojej firmie?
Oprócz tych 5 tematów (każdy w innym dniu) odbędzie się szkolenie z technik koloryzacji oraz projektowania koloru w wykonaniu Dawida Malczyka - głównego instruktora marki GLYNT POLSKA. Będzie masę czasu na luźne rozmowy oraz odpowiedzi na indywidualne pytania i tematy z lampką wina w ręku.Ognisko, sauna, jacuzzi, motorówki oraz gry i zabawy na plaży w ośrodku kempingowym - Camper Camping . To luźna forma spotkania i szkolenia w nowej formie! Rozmowy z Biznes Coachem - Dariuszem "BC" oraz Dawidem Malczykiem twarzą w twarz. Nieoceniona wartość właśnie dla Ciebie i Twoich pytań na rok 2021.
Ilość osób ograniczona! Maksymalnie 14 biletów które kupisz online w moim sklepie.

W cenie - wyżywienie, napoje, alkohole, OPEN BAR, ognisko, sauna, jacuzzi, rejs tratwą, gry i zabawy, 3 dni szkoleniowe, zakwaterowanie w luksusowych domkach holenderskich, masa wiedzy i odpoczynek zarazem. Wszystko co na www.campercamping.pl - sprawdź - to jest dla Ciebie w tej fenomenalnej cenie!

Zapisz ten produkt na później

Biznes Coach Polskiego Fryzjera

zapisz się do naszego newslettera - nie wysyłamy spamu a jedynie ważne informacje które moga wnieść coś nowego do Twojego salonu.

Zapraszam do kontaktu - skonsultuj za darmo zakres i czas szkolenia.

Tak tylko dowiesz się czy warto zainwestować moją wiedzę w Ciebie i Twój biznes.

©2019 by Biznes Coach.