Maraton BIZNESOWY 2021

Indeks towarów 00023
300.00zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu
5 dniowe szkolenie biznesowe dla branży beauty. W każdym z tych dni, omówimy inne zagadnienia, które będą się ze sobą wiązały i łączyły tak, aby dać Ci pełną podstawową wiedzę na temat tego, jak prowadzić biznes w trakcie pandemii, po pandemii i jak się znaleźć w nowej rzeczywistości. Głównym nurtem szkolenia będzie właściwe przygotowanie biznesu od A do Z w 5 podstawowych tematach z tym związanych:

1. Rekrutacja oraz zatrudnienie - czyli jak zbudować Twój zespół marzeń aby chciał pracować a nie musiał.

2. Twój salon, Twój brand - czyli jak sprawić aby Twój biznes był zjawiskowy i wartościowy w oczach Twoich klientów i jednocześnie konkurencyjny. Jak tym samym zyskać wartościowych klientów. narzędzia oraz ćwiczenia.

3. Właściwa obsługa klienta - czyli to czym tak naprawdę wygrywasz w branży usług oraz sprawiasz że klienci są lojalni i nie odchodzą od Ciebie z byle powodu.

4. Sprzedawaj nie sprzedając, czyli rozwiń swój biznes i zarabiaj więcej nie marnując ani minuty więcej niż dotychczas. Sprzedawaj online - jak to robić bezkosztowo i z dużym zyskiem. Czy mogę prowadzić sklep online? Jak to się odbywa i dlaczego warto zacząć już zaraz po tym szkoleniu.

5. Analiza finansowa, czyli ile ja na tym tak naprawdę zarabiam a ile mnie to kosztuje? Czy pracownicy powinni wiedzieć więcej o kosztach firmy czy nie? Jakim jestem Szefem, liderem, managerem? Jak sprawić aby być słuchanym i wzorem do naśladowania w mojej firmie?

Oprócz tych 5 tematów (każdy w innym dniu) odbędą się 2 spotkania "after PARTY" czyli we wtorek oraz czwartek od godziny 18.00 - luźne rozmowy oraz odpowiedzi na indywidualne pytania i tematy z lampką wina w ręku. To luźna forma spotkania i rozmowy z Biznes Coachem twarzą w twarz. Nieoceniona wartość właśnie dla Ciebie i Twoich pytań na rok 2021. Jak wiesz rok 2020 przewidziałem w 100% i wszytko się sprawdziło włącznie z ilością i terminami LOCKDOWN... postaramy się teraz przewidzieć 2021 i odrobić straty z 2020 maksymalnie!

Ilość osób ograniczona! maksymalnie 30 biletów które kupisz online - link poniżej.

UWAGA: Dla osób przyjezdnych jest opcja wykupienia biletu z hotelem. Jeżeli nie masz czasu ani ochoty szukać hotelu, zostań w tym który będę i ja. (nie zarabiamy na hotelu - cena jest z cennika hotelowego) Hotel z małą strefą spa i śniadaniami.

Cena 1 dnia (do wyboru) : 300 zł
Cana MARATONU: 1200 zł (5 dni)

+ noclegi hotelowe jeżeli chcesz.

Zapisz ten produkt na później

Biznes Coach Polskiego Fryzjera

zapisz się do naszego newslettera - nie wysyłamy spamu a jedynie ważne informacje które moga wnieść coś nowego do Twojego salonu.

Zapraszam do kontaktu - skonsultuj za darmo zakres i czas szkolenia.

Tak tylko dowiesz się czy warto zainwestować moją wiedzę w Ciebie i Twój biznes.

©2019 by Biznes Coach.