Przewodnik do SUKCESU + SEGREGATOR + Rozdziały

Indeks towarów 2QWLPCHN
30.00zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu

Część 1:

Jak skutecznie zatrudniać pracowników

W teorii prowadzenie firmy jako salonu fryzjerskiego jest bardzo proste. Tworzysz usługi, armia fryzjerów wykonuje je na lewo i prawo, a Ty każdego dnia stajesz się coraz bogatszą osobą… Niestety tak nie jest. - ale tak cię widzą inni.

Realia są jednak inne.

Część pierwsza do wpięcia do Poradnika prowadzącego do sukcesu. W tej części zajmuję się kompleksowo zagadnieniem prawidłowej rekrutacji dobrych fryzjerów do Twojego salonu. Wiem, że to ogromny problem w dzisiejszych czasach, ale też wiem dlaczego tak jest i jak to można zmienić. Co należy zrobić aby pracowali dla Ciebie naprawdę dobrzy specjaliści. Co zrobić aby z czasem sami zgłaszali swoją kandydaturę do Ciebie. Co należy zmienić w firmie, co należy wprowadzić i jak, aby to uzyskać. Na co zwracają uwagę dobrzy rzemieślnicy i jak możesz przyciągnąć ich uwagę no i w końcu jak ich wynagradzać, jak motywować i jak sprawić aby długo pracowali w Twoim salonie i utożsamiali się z miejscem pracy. Te i wiele, wiele innych zagadnień masz już w zasięgu ręki i w cenie ... niemalże 2 kebabów!

Część 2:

Jaką formę zatrudnienia wybrać? Jak wynagradzać i za co? Jak właściwie obliczać wynagrodzenie dla fryzjerów?

Wzór oraz omówienie szczegółowe wynagrodzeń 50/50 mojego autorstwa, które sprawdza się świetnie!

Obszerny materiał ze szczegółami oraz przykładami i wzorem na obliczenia.

Część 3:

Zwolnienia, zapowiedzi zwolnień, likwidacja zakładów, strajki pracowników. Rzeczywistość w czasie kryzysu nie wygląda różowo. Chcąc nie chcąc. pracownicy myślą o kolejnych zwolnieniach, stresują się, z niepokojem patrzą w przyszłość. W takich okolicznościach potrzeba trochę innego podejścia do motywowania, zarządzania i przywództwa. W czasach kryzysu to dobra motywacja pozwalała robić niemożliwe! Ty także możesz to zrobić, tylko zrób to właściwie i profesjonalnie!

UWAGA - wybierając ten produkt otrzymasz fizczny segregator z wydrukowanym materiałem.

Ta cena na pewno Ci się zwróci i pozwoli otworzyć Ci oczy na nowy, całkiem inny system pracy - który możesz stworzyć w swojej firmie!

Zapraszam.


Zapisz ten produkt na później

Biznes Coach Polskiego Fryzjera

zapisz się do naszego newslettera - nie wysyłamy spamu a jedynie ważne informacje które moga wnieść coś nowego do Twojego salonu.

Zapraszam do kontaktu - skonsultuj za darmo zakres i czas szkolenia.

Tak tylko dowiesz się czy warto zainwestować moją wiedzę w Ciebie i Twój biznes.

NIP: 8513218174 , KONTO: Mbank: 31 1140 2004 0000 3602 7685 2352

©2019 by Biznes Coach.