Szkolenie Video - The Best Of Biznes Coach

Indeks towarów 00022
199.00zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu

Szkolenie THE BEST OF Biznes Coach

Czyli co jest kluczowe i niezbędne w Twoim biznesie - sama esencja spakowana w jedną całość!

Dodatkowo dostaniesz dostęp do grupy z warsztatami biznesowymi na miesiąc gdzie razem ze mną będziesz tworzyć świadomie swój nowy salon!

To szkolenie to 4 podstawowe moduły (MARKA, OBSŁUGA, ODSPRZEDAŻ, FINANSE), które zawierają podstawowe elementy jakie musi posiadać każdy biznes usługowy. To podstawy, które są niestety bardzo często zaniedbywane lub nie ma ich wcale. Te elemnty poprawią Twój wizerunek, to jak będą odbierać Cię Twoi klineci oraz pracownicy a przede wszytkim: sprawią, że Twój biznes będzie miejscem, do którego przychodzi się z uśmiechem na twarzy.
Dowiesz się dlaczego jest to ważne, jak go kontrolować aby te elementy zawsze były pielęgnowane oraz nauczysz się, jak prowadzić BIZNES z pomysłem. Dlaczego planowanie i targetowanie swoich celów jest tak istotne. Dowiesz się jak i dlaczego wałśnie tak należy podchodzić do klineta, co to jest branding oraz dlaczego Twój cennik nie zachęca!
Poruszam na tym szkoleniu te 4 ELEMENTY właśnie DLATEGO, ponieważ one pozwolą Ci prawidłowo przygotwać Twój biznes do dalszego rozwoju w kierunku PROFESJONALIZMU, zjawiskowości oraz w końcu do emocji, jakie budził tylko on w oczach Twoich klientów. Tak ZAPLANOWANE wdrażanie zmian, krok po kroku pozwoli WYNIEŚĆ Twój biznes na poziom jakości o którym kaŻdy marzy. Taki aby Twój salon był postrzegany jako... zjawiskowy!
Zapisz ten produkt na później

Biznes Coach Polskiego Fryzjera

zapisz się do naszego newslettera - nie wysyłamy spamu a jedynie ważne informacje które moga wnieść coś nowego do Twojego salonu.

Zapraszam do kontaktu - skonsultuj za darmo zakres i czas szkolenia.

Tak tylko dowiesz się czy warto zainwestować moją wiedzę w Ciebie i Twój biznes.

©2019 by Biznes Coach.