TOP5 - szkolenie ONLINE

Indeks towarów 00024
240.00zł
LIMITOWANA EDYCJA
Dostępny
1
Szczegóły produktu

Bilet uprawniający Cię do udziału w szkoleniu ONLINE któ®e całkowicie zmieni Twój biznes.

Same konkrety. 5 najważniejszych rzeczy jakie musisz wprowadzić w swoim salonie aby zaczął w końcu być inny niż wszystkie.

1. MARKETING - jaki powinien być, co robić a czego nie robić. Jak się reklamować w internecie za darmo oraz jak prowadzić skutecznie i zauważalnie dla Twojego klienta, wszystko co najważniejsze w promowaniuTwojego biznesu.

2. KLIENCI - jak ich pozyskiwać aktywnie i takich którzy Cię interesują. Jak właściwie obsługiwać klienta aby Cie pamiętał, wracał i polecał. Co robić z klientcem przed przyjściem do salonu i po jego opuszczeniu. Same konkrety i skuteczne działania krok po kroku

3. PIENIĄDZE - czyli jak nimi właściwie zarządzać, w co inwestować, jak rozmawiać o cenach, cenniku, wynagorodzeniach i jak to skonstruowac. Same konkrety bez owijania w bawełnę.

4. ODSPRZEDAŻ - dlaczego nie generujesz dodatkowego obrotu zarówno stacjonarnie jak i ONLINE. Możesz zarabiać nie inwestując nawet złotówki jednocześnie podnosząc prestiż Twojego salonu. Konkretne narzędzia i zasady działania. To się zmieni od razu po szkoleniu!

5. WIZERUNEK - czyli wszystko to czym możesz się wyróżnić, logo, strona ww, facebook, insta itd... za śmieszne pieniądze zobaczysz jak możesz wyglądać w internecie piernie i glamour. XX! wiek wymaga tego od Ciebie. Nie tylko social media się liczą... ale kompleksowo.

Na tym szkoleniu pokaże Ci jak w prosty sposób, bez angażowania dużych środków i nie poprzez pracę swoich rąk stworzysz aby Twój salon, Twój biznes wyglądał inaczej i przyciągał klientów. Nie sztuką jest robić to wszystko samemu... sztuką jet to delegować innym za niewielkie pieniądze lub za darmo! Tak za darmo bo zysk jaki wygenerujesz poprzez właściwe wdrożenie tych TOP5 zasad zarobi nie tylko na obsługę tego wszystkiego ale także i dla Ciebie! Jeżeli teraz nie zmienisz swojego biznesu na taki o jakim marzysz... to śnij dalej!

Zapisz ten produkt na później

Biznes Coach Polskiego Fryzjera

zapisz się do naszego newslettera - nie wysyłamy spamu a jedynie ważne informacje które moga wnieść coś nowego do Twojego salonu.

Zapraszam do kontaktu - skonsultuj za darmo zakres i czas szkolenia.

Tak tylko dowiesz się czy warto zainwestować moją wiedzę w Ciebie i Twój biznes.

©2019 by Biznes Coach.