e-book: Przewodnik do SUKCESU, część 1: Rekrutacja i zatrudnianie

Indeks towarów 00016
30.00zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu

Część 1:

Jak skutecznie zatrudniać pracowników

W teorii prowadzenie firmy jako salonu fryzjerskiego jest bardzo proste. Tworzysz usługi, armia fryzjerów wykonuje je na lewo i prawo, a Ty każdego dnia stajesz się coraz bogatszą osobą… Niestety tak nie jest. - ale tak cię widzą inni.

Realia są jednak inne.

Część pierwsza do wpięcia do Poradnika prowadzącego do sukcesu. W tej części zajmuję się kompleksowo zagadnieniem prawidłowej rekrutacji dobrych fryzjerów do Twojego salonu. Wiem, że to ogromny problem w dzisiejszych czasach, ale też wiem dlaczego tak jest i jak to można zmienić. Co należy zrobić aby pracowali dla Ciebie naprawdę dobrzy specjaliści. Co zrobić aby z czasem sami zgłaszali swoją kandydaturę do Ciebie. Co należy zmienić w firmie, co należy wprowadzić i jak, aby to uzyskać. Na co zwracają uwagę dobrzy rzemieślnicy i jak możesz przyciągnąć ich uwagę no i w końcu jak ich wynagradzać, jak motywować i jak sprawić aby długo pracowali w Twoim salonie i utożsamiali się z miejscem pracy. Te i wiele, wiele innych zagadnień masz już w zasięgu ręki i w cenie ... niemalże 2 kebabów!

Ta cena na pewno Ci się zwróci i pozwoli otworzyć Ci oczy na nowy, całkiem inny system pracy - który możesz stworzyć w swojej firmie!

Zacznij od tej części. Wepnij ją w segregator i niebawem czekaj na część drugą. Tak krok po kroku uzupełnisz cały swój "Przewodnik do SUKCESU w branży fryzjerskiej".

UWAGA - wybierając ten produkt otrzymasz plik PDF do wydruku we własnym domu aby wpiąć to do swojego segregatora. Możesz też kupić gotowca razem z moim segregatorem oraz wydrukowanym kursem i dalej już tylko uzupełniać następne części. Wybór należy do Ciebie!

Zapraszam.


Zapisz ten produkt na później

Biznes Coach Polskiego Fryzjera

zapisz się do naszego newslettera - nie wysyłamy spamu a jedynie ważne informacje które moga wnieść coś nowego do Twojego salonu.

Zapraszam do kontaktu - skonsultuj za darmo zakres i czas szkolenia.

Tak tylko dowiesz się czy warto zainwestować moją wiedzę w Ciebie i Twój biznes.

©2019 by Biznes Coach.