CZYM SIĘ ZAJMUJĘ?

Mobilne strony www 

Tworzę proste i przejrzyste strony www które dziś są podstawą każdego biznesu!

Wsparcie biznesowe

Pomagam rozwinąć Twój biznes w aspektach o których nigdy nie myślałaś. Twój biznes ma być zjawiskowy a nie taki jak inne!

LOGO. Wizja, Misja

Zmień swój biznes na miarę XXI wieku. Nowe logo, przesłanie, wizja, misja to podstawy któee cechują firmy dziś. Pomogę Ci to stworzyć.

BHP

Prowadzę dokumentacje BHP dla salonów jako Starszy inspektor BHP. Jeżeli potrzebujesz ocenę ryzyka zawodowego, okresowych szkoleń pracowniczych z zakresu BHP - jestem tutaj dla Ciebie!

Jeżeli zależy Ci na strategicznej i długofalowej współpracy, wybierz jeden z planów abonamentowych. W każdym z nich jestem do Twojej dyspozycji i zadbam o Twój biznes.  Ty spokojnie możesz skupić się na swojej pracy z klientami. Trochę taki "prywatny managaer firmy". Oferta zaczyna się od strategicznej współpracy skupiającej się na wzniesieniu Twojego biznesu na nowy poziom. Zainwestujemy czas w rozwój i zmianę klienteli na na taką, jaką Ty chcesz obsługiwać. Wzrost obrotów to podstawa a przeprowadzimy szereg szkoleń, które sprawią, że Twoja firma nabierze wiatru w żagle a Ty jako szef i inwestor będziesz mieć więcej czasu dla siebie i rodziny.

Współpracuję z klientami, którzy całkowicie chcą odmienić swój salon, poczynając od zaminy i zaprojektowania nowego logo, wystroju salonu, ale także z takimi którzy mają bardzo dużo pracy ale nie zarabiają tyle ile by chcieli. Szukają ciągle czasu dla rodziny i przyjaciół. Pomagam osiągnąć cel - Szef który ma czas - pracuj mniej a zarabiaj więcej - czyli pracuj mądrze a nie ciężko! Jak? To banalnie proste - sam zobaczysz.

Moje szkolenia to nie cyferki i kalkulacje (choć te także) ale przede wszystkim budowanie zespołów, relacji, struktur wewnątrz firmy tak aby wszystko grało i pasowało do siebie. Twój zespół musi wiedzieć po co jest z Tobą i do jakiego celu dąży. Zmotywowany oraz zgrany "TEAM" przyniesie Tobie i sobie więcej szczęścia i efektów.

Prowadzę klientów za rękę zarówno na początku ich przygody jak i w momentach problemów i rozwoju. Otwieram sieci salonów dla Tych którzy tego pragną ale nie wiedzą jak to robić. Jak stworzyć kilka salonów fryzjerskich i nimi zarządzać? Jak stworzyć markę? Jaks stowrzyć nowy brand? Jak?

Pomagam w zbudowaniu salonów jako "marki" , które są zjawiskowe na rynku, wyróżniają się wszystkim. Nie tylko tworzę dla Ciebie unikatowe usługi jakich nikt w mieście nie ma, ale pomagam stworzyć ciekawy "inny" cennik, który zachęca nie odstrasza, pomagam stworzyć dodatki jakie innym się nawet nie śniły a Twój salon wyróżnią na arenie lokalnej konkurencji. Tworzę broszury, marketing oraz plany długofalowe, które zmieniają zwykły salon w MARKĘ, której logo i nazwa zapada w pamięć i jest dopasowana do Ciebie i Twojej nowej misji firmy.

Chcesz dowiedzieć się więcej  - zadzwoń - wytłumaczę Ci wszystko: 533 478 811 lub umów spotkanie online przez facebook! Zapraszam - nic nie tracisz, możesz tylko zyskać!

OSTATNIE LOGO JAKIE STWORZYŁEM:

CENA: od 150 zł

OSTATNIE strony jakIe stworzyłem:

klikinj w logo i zobacz:

IMG_4505.PNG

CENA: od 1500 zł

Zrzut ekranu 2020-11-12 o 21.53.57.png

OSOBISTA ASYSTA JUŻ OD 500zł / mc

Pomogę Ci w każdym aspekcie Twojego biznesu

Strona www oraz profesjoanlny fanpage i insta

Stworzę dla Ciebie stronę www, która idealnie działa na telefonach. To podstawa. Do tego Insta ora Fejsa. Od tego musisz zacząć swój biznes, aby ludzie mogli odnaleźc Ciebie oraz to co oferujesz w swoim salonie fryzjerskim.

Strategia

rozwoju

firmy

Masz pomysł na swój salon fryzjerski ale nie wiesz od czego zacząć? Może masz już biznes i planujesz wielkie zmiany.Stwórzmy razem kierunek efektywnego działania

Indywidualna 

opieka

Twojej firmy

To najlepsza współpraca jaką dotychczas tworzę. Skupiamy się na Twoich indywidualnych potrzebach oraz maksymalizujemy zyski.

Jestem zawsze obok. Możesz na mnie liczyć w każdej chwili.

Fotografia Natury

Po co Ci Coaching?

01

Zwiększenie motywacji członków zespołu do współpracy oraz wsparcie w osiąganiu celów. Wyłowienie Twojego potencjału oraz uświadomienie Ci jak może Twój biznes wyglądać. Rozbudzenie uśpionej pasji!

02

Budowanie świadomości ról zespołowych w firmie oraz

zrozumienie wzajemnych zachowań i obowiązków. Poprawa komunikacji wewnętrznaj oraz zewnętrznej.

03

Wspieranie rozwoju firmy i zespołu poprzez podniesienie efektywności pracy. Towarzyszenie w rozwoju i projektach rozwojowych.

04

Stworzenie misji i wizji firmy poprzez rozszerzenie horyzontów. Coaching to nie gotowe wzory - to rozwój w myśleniu i postrzeganiu możliwości wokół Ciebie. Mentalne wsparcie oraz rozpalanie burzy mózgów dla stworzenia Twojego nowego patrzenia na "jutro"

Biznes Coach Polskiego Fryzjera

zapisz się do naszego newslettera - nie wysyłamy spamu a jedynie ważne informacje które moga wnieść coś nowego do Twojego salonu.

Zapraszam do kontaktu - skonsultuj za darmo zakres i czas szkolenia.

Tak tylko dowiesz się czy warto zainwestować moją wiedzę w Ciebie i Twój biznes.

NIP: 8513218174 , KONTO: Mbank: 31 1140 2004 0000 3602 7685 2352

©2019 by Biznes Coach.