Szukaj

2 TYPY FRYZJERÓW

… jest coś, o czym chciałbym, żebyś pomyślał.

Z moich wieloletnich obserwacji wynika, że są dwa rodzaje fryzjerów przedsiębiorców na tym świecie.

Pierwszą osobą jest ktoś, kto pozwala aby świat decydował o wszystkim za niego co dzieje się z jego salonem. poddaje się pasywnie biorąc tylko co daje los… niewiele starając się mieć wpływu na to.

Mają nadzieję i modlą się, aby ich salon (biznes) kiedyś był lepszy. Liczą tak naprawdę, że któregoś dnia wydarzy się coś magicznego i nagle ich biznes poszybuje na księżyc, nagle stana się znani, Salon zacznie zarabiać miliony, nagle samo z siebie coś się wydarzy i zaczną być szczęśliwi.

Przechodzą przez życie na autopilocie i robią to, co muszą robić codziennie, ponieważ wierzą, że wszystko się ułoży samo, juto, nagle i to w jeden dzień.

Ci ludzie osiągają mierne wyniki wciąż czekając na lepsze życie, więcej pieniędzy, lepsze relacje, lepszy stan salonu lub dynamicznie rozwijający się zespół ale niestety to tak nie działa w rzeczywistym świecie. Prawda czy fałsz?

Drugi rodzaj to osoba, która tworzy salon, biznes i jego życie dokładnie tak, jak tego chce nawet popełniając mocne błędy w trakcie tworzenia a powodem, dla którego mogą to zrobić jest to, że wiedzą JAK to zrobić a nawet jak nie wiedzą to szukają sposobu, szkolą się, pytają, chcą znaleźć sposób.

Nabywają umiejętności i wiedzę, aby stworzyć firmę z którą naprawdę chcą żyć. Która spełnia ich wizję oraz jest dokładnie taka jak sobie wymarzą.

Podczas moich szkoleń otrzymasz umiejętności, wiedzę i system krok po kroku, aby stworzyć najlepszy biznes fryzjerski, ponieważ wiem jak to powinno działać. Obserwuję w Polsce setki salonów, spotykam setki fryzjerów - tych kreujących i donoszących sukcesy jak i tych co dopiero zaczynają. Nie omijam też tych co przeszli przez porażki bo oni posiadają największe doświadczenie oraz wiedzę co nie działa.

Wiemy o tym, ponieważ wielu fryzjerów nie kreuje świadomie swoich salonów, biznesów a jedynie czekają na szczęście. Ty którym typem jesteś? Chcesz zmienić swój biznes i zacząć kreować go świadomie tak aby przynosił Ci założone dochody oraz szczęście?

Spędzasz w salonie większość swojego życia, więc dlaczego nie zrobić go takim abyś czuła się w nim wspaniale jako spełniony fryzjer przedsiębiorca a nie zwykły rzemieślnik? Czy prowadząc salon fryzjerski można żyć ponadprzeciętnie i odnosić spektakularne sukcesy także finansowe? TAK - o tym będzie kolejny film mojego autorstwa  - JAK SPRAWIĆ ABY ŻYĆ NICZYM MILIONER Z SALONU FRYZJERSKIEGO już po 8 latach pracy… a Ty ile już pracujesz i co z tego masz ponadprzeciętnego?

Przeprowadzę cię przez 5 kroków świadomego i zaplanowanego finansowo biznesu fryzjerskiego i zobaczysz jak można zostać naprawdę niezależnym finansowo fryzjerem - biznesmenem.

Ps. wiesz co to znaczy biznesmen? Popatrz na to inaczej.. z angielskiego:

Klasycznie - YOU ARE A BUSINESSMAN - “Jesteś biznesmenem”

Fryzjersko - YOU ARE A BUSINESS, MAN -”Ty jesteś biznesem, człowieku”

Dlaczego tak? Bo masz biznes w rękach i nie traktuj go jako rzemieślnictwo a jako narzędzie do tworzenia biznesu! Jak -pokaże Ci to na najbliższym szkoleniu w Szczecinie! 

56 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie