Szukaj

Przewodnik do SUKCESU w branży fryzjerskiej!

Aktualizacja: 4 mar 2020

Huraaa! Już jest! Udało mi się w końcu ruszyć z najnowszym programem rozwoju dla salonów fryzjerskich oraz ich właścicieli i managerów. A co to takiego? To mój nowy projekt, który będzie prowadził Cię regularnie do sukcesu w zarządzaniu Twoim salonem fryzjerskim.

Stworzyłem 15 bardzo ważnych zagadnień, które jak wynika z moich analiz i obserwacji, są największą bolączką tej branży i ponad 97% salonów fryzjerskich ich nie stosuje prawidłowo lub wcale. Rozwiązaniem jest sukcesywny rozwój a nie zawalenie Was mnogością informacji.


Dlatego SEGREGATOR!


Co kilka tygodni będę oferował Wam kolejną część, a każda z nich jest na inny temat. Pomysł wziął się z tąd, aby sukcesywnie pogłębiać Twoją wiedzę na temat możliwości i jakości rozwoju Twojego biznesu. Każdą część, poświęconą innej tematyce otrzymujesz ode mnie na maila - drukujesz i wpinasz do segregatora lub słuchasz. I tak przez cały rok! To pozwala Ci spokojnie zaznajomić się z tematem, wdrożyć go, ewentualnie skonsultować pewne działania ze mną i wdrożyć w życie!

Część 1 to - Rekrutacja oraz zatrudnianie dobrych fryzjerów. Co w środku?


No jest tego sporo więc wymienię to hasłami:


1. Jak skutecznie zatrudniać pracowników.

2. Dlaczego Twoje ogłoszenie o pracę nie przyciąga a wręcz odstrasza?

3. Od czego trzeba zacząć aby najlepsi sami do Ciebie przychodzili?

4. Njawyższa pensja nie musi być najważniejsza - więc co jeszcze może być ważniejszego?

5. Co przeszkadza w rekrutowaniu i zatrudnianiu w XXI wieku?

6. Pokaż coś więcej niż tylko pracę!

7. Wprowadź zasady aby mieć łatwość kontroli.

8. Dobrzy pracownicy chcą pracować w dobrych firmach. Jak sprawdzić czy moja jest dobra w ich oczach?

9. Poznaj 3 najważniejsze czynniki sprawiające, że będziesz atrakcyjnym pracodawcą.

10. Lista kontrolna - odpowiedz na te pytania i sam oceń co musisz zmienić aby stać się ważnym graczem na lokalnym rynku pracy !Możesz kupić samą część 1 w formie PDF, wydrukować, przeczytać, wyciągnąć wnioski, (kupisz tutaj) zanotować sugestie i wpiąć do segregatora aby oczekiwał na kolejną edycję, czyli część drugą. Będzie dostępna za 4 tygodnie! Teraz zacznij działać z nową rekrutacją i w końcu przebieraj w ofertach!


Możesz też kupić razem z moim segregatorem, oraz już wydrukowaną i wpiętą częścią 1 - TUTAJ.

Możesz też kupić audiobook do posłuchania w samochodzie, na telefonie czy komputerze - TUTAJ

Gdy przeczytasz cześć 1 , zaczniesz wprowadzać proste zmiany, by bez inwestycji najlepsi pracownicy sami do Ciebie przychodzili, prosząc o pracę. Jeszcze w to nie wierzysz, ale po tym co zobaczysz, że jest to możliwe. Zaczniesz zatrudniać tylko tych, którym chce się pracować, bo mają ogromny potencjał i motywację do pracy! Zrozumiesz, że nie musisz płacić najwyższej pensji, by mieć do dyspozycji najlepszych pracowników z branży. Nauczysz się w inny sposób opisywać stanowisko, dzięki czemu wygrasz z konkurencją, która walczy o tego samego pracownika. Dzięki tym poradom potencjalni pracownicy od razu zobaczą w Tobie godnego zaufania pracodawcę i będą chcieli pracować właśnie u Ciebie. Ta wiedza uchroni Cię przed kosztownymi błędami – stratą czasu i pieniędzy na osobę, która w ogóle nie nadaje się do tej pracy!Zapraszam!


Dariusz "BC"

Biznes Coach polskiego fryzjera

239 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie