JAK OSZCZĘDZAMY DLA CIEBIE SKŁADKI ZUS w 4 krokach?

1.

Rejestrujemy dla Ciebie nową firmę w Polsce. Siedziba jest taka sama jak do tej pory, nic się nie zmienia - otrzymujesz Wpis, Regon oraz NIP swojej nowej firmy pocztą. Cały proces dalszej Twojej pracy oraz prowadzenia jest taki sam jak dotychczas.

2.

Twoja firma jest zwolniona ze składek ZUS z urzędu, więc już od pierwszego miesiąca działania firmy oszczędzasz prawie 1500 zł! Inne podatki jak VAT czy dochodowy normalnie jest odprowadzany jak przy każdej innej działalności.

3.

Całą księgowość od teraz prowadzimy my! Otrzymujesz doradztwo podatkowe oraz biznesowe w cenie. Wszelkie pytania kieruj do mnie - na wszystko chętnie odpowiem. Koszt prowadzenia nowej księgowości to 550 zł BRUTTO (447 netto)

4.

Twoja firma pracuje tak, jak do tej pory a jedyne czego oczekujemy od Ciebie, to aby przesyłać nam co miesiąc pocztą polską faktury kosztowe oraz raport z kasy fiskalnej. Tylko tyle! Wyniki firmy otrzymujesz na maila wraz ze wskazówkami opłat na temat ewentualnych podatków.

5.

Całą resztą zajmuje się księgowość oraz ja. My zajmiemy się bezpiecznym prowadzeniem Twojej firmy oraz sprawami urzędowymi, Ty zajmij się swoją pasją - swoją pracą.

To prawdopodobnie najlepsza oferta księgowości dla Salonów Fryzjerskich w Polsce!

JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE? 

Co z tego będziesz mieć!?

3-0.jpg

ZAKŁADAMY FIRMĘ

KORZYŚĆ 1

Jako Twoi reprezentanci oraz nowi księgowi, zrobimy wszystko za Ciebie. Dostarczasz nam niezbędne minimum formalności a my przesyłamy Ci gotowe dokumenty potwierdzające własność nowej firmy w Polsce. NIP, REGON oraz inne niezbędne dokumenty.

KOSZT ZAŁOŻENIA FIRMY TO 3000 zł - czyli tyle, co 2 składki ZUS! Dalej już oszczędzasz z każdym miesiącem!

Image by Hunters Race

REPREZENTUJEMY CIĘ

KORZYŚĆ 2

Prowadzimy Twoją księgowość od A do Z. Reprezentujemy przed urzędami. Niczym się nie martw! Nawet kontrola, czy to z US czy ZUS... wysyłasz ich do swojej nowej księgowości - czyli do nas i nic Cię nie obchodzi! Przecież to My się znamy na "papierach" a nie Ty, więc pozwól nam robić swoją robotę a Ty, zajmij się klientami w swoim salonie i raz na zawsze zapomnij o problemach!

KOSZT PROWADZENIA TWOJEJ FIRMY TO 550 zł BRUTTO (447 zł netto)

Dotychczas ile płacisz za prowadzenie swojej firmy - 200 pln? Więc różnica jest niewielka a korzyści znaczące!

Image by rupixen.com

ILE NA TYM OSZCZĘDZASZ?

KORZYŚĆ 3

Zakładając, że 2 pierwsze miesiące oszczędności z ZUS pokrywają uruchomienie Twojej nowej firmy to od 3 miesiąca działalności realnie oszczędzasz. Ile dokładnie?

 

Nasze wynagrodzenia za prowadzenie Twojej firmy to 447 zł netto a oszczędzasz realnie 1431,50 zł co miesiąc na ZUSIE, więc to liczenie jest proste: 1431,50 zamiast ZUS - 447 księgowość = 984,50 zł / mc

Nie liczymy podatku VAT ponieważ go odliczamy.

Rocznie oszczędzasz: 984,50 zł x 12 mcy = 11 808 zł. w kieszeni!

Jak jest do tej pory? Teraz płacisz 1431,50 ZUS i dodatkowo 200 pln (przykład) księgowej.

Razem kosztuje Cię to około 1631,50 miesięcznie! Rocznie - tracisz 19.578 zł

Ja sprawiam że Twoja firma daje Ci oszczędności a nie wydatki!

Image by Hush Naidoo

BEZPIECZEŃSTWO

KORZYŚĆ 4

Za dodatkową miesięczną opłatą 50 pln otrzymujesz pełne ubezpiecznie zdrowotne! Czyli korzystasz ze szpitali, lekarzy oraz wszystkich usług leczenia. Jesteś w pełni ubezpieczonym właścicielem firmy tak jak do tej pory. Tutaj nie ma żadnej różnicy.

Image by Ian Stauffer

ROZWÓJ

KORZYŚĆ 5

Teraz oszczędzając rocznie KONKRETNE pieniądze, możesz je REALNIE inwestować w rozwój swój i swojej firmy. Sam decyduj gdzie ulokujesz swoje REALNE pieniądze i jak będą ona na Ciebie pracować za kilka lat! Po co Ci emerytura z ZUS? (o ile jej dożyjesz) Odkładając realne pieniądze na konto możesz za parę lat kupić nieruchomość, obligacje, akcje i inne papiery wartościowe. Te inwestycje nie tylko zabezpieczają Twój realny KAPITAŁ ale zarabiają konkretne odsetki - Twoją prawdziwą EMERYTURĘ!

PYTANIA? CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? UMÓW SIĘ NA DARMOWE 

KONSULTACJE  

KROK 1

Wejdź na mojego facebooka i kliknij w

"Darmowa konsultacja - FIRMA BEZ ZUS"

KROK 2

Wybierz datę oraz godzinę spotkania ONLINE. Zadzwonię do Ciebie o wybranej porze.

KROK 3

Zatwierdź spotkanie. W odpowiedzi otrzymasz moje potwierdzenie rozmowy.

GOTOWE!

DO USŁYSZENIA!

Jak można mądrze zaplanować swoją przyszłość i zabezpieczyć w emeryturę siebie i bliskich a do tego posiadać konkretny kapitał?

Oszczędzaj

Oszczędzaj rocznie 10.000

Przez 15 lat oszczędzania uzbierasz 150.000 zł

Niby długo ale w porównaniu do ZUS to pikuś!

Inwestuj

Zaoszczędzone pieniądze inwestuj. Np. w nieruchomości. Kup kawalerkę i wynajmij ją np. za 1200 zł miesięcznie.

po 15 latach masz majątek wart 150 tyś zł który dodatkwo daje ci rocznie 12.000 zł dodatkowego dochodu. (1200 x 10 mcy - bo 2 miesiace zysku idą na koszty)

Pomnażaj

Póki możesz, reinwestuj także pieniądze z wynajmu. Niech pieniądz robi pieniądz. Więc z wynajmu po kolejnych 10 latach możesz kupić druga kawalerkę na wynajem za 120 tyś w mniejszej miejscowości. Także wynajmiesz ją za 1200 zł.

Razem masz już prawie 300.000 kapitału w nieruchomościach i miesięczny wynajem do kieszeni na poziomie 2500 zł (bierzemy także pod uwagę to, że nieruchomości z czasem drożeją i wynajmy także!

Emerytura

Pracując zarabiasz bieżące pieniądze a powyższy prosty przykład pokazuje jak skutecznie można odłożyć na emeryturę oraz mieć jednocześnie kapitał dla swoich dzieci czy bliskich. Ma wielu klientów, którzy tak zrobili i dzisiaj cieszą się majątkiem i spokojem finansowym.

 

Ja też tak zrobiłem! Sprawdzone i to działa!

Biznes Coach Polskiego Fryzjera

zapisz się do naszego newslettera - nie wysyłamy spamu a jedynie ważne informacje które moga wnieść coś nowego do Twojego salonu.

Zapraszam do kontaktu - skonsultuj za darmo zakres i czas szkolenia.

Tak tylko dowiesz się czy warto zainwestować moją wiedzę w Ciebie i Twój biznes.

NIP: 8513218174 , KONTO: Mbank: 31 1140 2004 0000 3602 7685 2352

©2019 by Biznes Coach.