Square Stage

Szkolenie THE  BEST  OF Biznes Coach

Czyli co jest kluczowe i niezbędne w Twoim biznesie - sama esencja spakowana w jedną całość!

Szkolenia na żywo:

Szkolenie 1 dniowe

JAK ZYSKAĆ "WARTOŚCIOWYCH" KLIENTÓW?

Ciągle masz tych samych klientów? Nowi to głównie klienci z przypadku lub jak się uda to jakoś Cię znajdą? Nie czekaj na nich tylko weź się za nich i samemu kreuj swoją klientelę - taką jaką konkretnie chcesz! Może to mają być młodzi klienci a może bardzo zamożni? Jak ich zdobyć w prosty sposób? Jak stworzyć grupę klientów takich, jakich chcesz obsługiwać?Dowiesz się tego właśnie na tym szkoleniu. Gotowe narzędzie pozyskiwania i kreowania własnego portfolio klientów wg Twoich kryteriów a nie przypadku! Nie czekaj na nich tylko działaj i wprowadzaj ich do swojego świata

Polecam to szkolenie w pakiecie

+ OBSŁUGA KLIENTA od A do Z

Szkolenie 1 dniowe

ZESPÓŁ

Budowanie zespołu w salonie fryzjerskim to nie lada wyzwanie. Nie oznacza to, że jest nie możliwe!

Jak prawidłowo rekrutować? Jak stworzyć ciekawą ofertę pracy? Jak motywować? Jak wynagradzać? Jak uświadamiać co się dzieje w firmie? Jak zbudować lojalność oraz zespół, który podziela misję oraz cel właściciela, no i w końcu co zrobić aby ludzie przychodzili do pracy z uśmiechem i byli lojalnymi, dobrymi pracownikami Twojego salonu?

Polecam to szkolenie w pakiecie

+ ASERTYWNOŚĆ

+ SPRZEDAWAJ NIE SPRZ.

Szkolenie 1 dniowe

TWÓJ SALON = TWÓJ BRAND

Jak zbudować swoją markę? Jak stworzyć salon unikalny - inny niż większość? Jak zdobyć bogatych klientów? Jak utożsamiać klientów z Twoją marką? Co zrobić aby klient zapamiętał Cię jako wyjątkowy salon/marka? Potrzebujesz wyznawców Twojego stylu a nie przechodniów na podcięcie "grzywki".

Jednym słowem - bądź widoczny z daleka i kojarz się z jakością. Jak? Dowiesz się właśnie na tym szkoleniu.

Polecam to szkolenie w pakiecie 

+ ANTY WYPALENIE ZAWODOWE

Szkolenie 1 dniowe

WŁAŚCIWA OBSŁUGA KLIENTA od A do Z

Obsługa klienta to nie zwykłe "Dzień dobry, kawa? Co robimy dzisiaj?" Nie - nie tak! Po co masz poczekalnię, myjnię i recepcję? Jak rozmawiać z klientem i jak poprowadzić profesjonalnie klienta w Twoim salonie? Dobra relacja, procedura, wzrok itp. mają ogromne znaczenie, wiec zrób to profesjonalnie! Jak wprowadzić go w magię Twojego miejsca? Co z klientem kiedy już wyjdzie z salonu? Czy to koniec współpracy i czekamy czy wróci czy nie? Nie! Kreuj swój biznes wciągając klienta do Twojego świata tak, aby wracał wtedy, kiedy ty tego chcesz! 

Polecam to szkolenie w pakiecie

+ JAK OBRONIĆ CENĘ

+ JAK POZYSKAĆ WARTOŚCIOWYCH KLIENTÓW?

Szkolenie 1 dniowe

SPRZEDAWAJ NIE SPRZEDAJĄC

Jak prowadzić aktywną ale nie nachalną politykę odsprzedaży w Twoim salonie? Jak sprawić aby to klient kupował bez namawiania? Jak mądrze uświadamiać potrzeby klientów? Jak nie sabotować swoich działań pomimo, że wydaje się iż robię wszystko dobrze? Co jest ważne w takiej sprzedaży? Jak skutecznie prezentować towar - tak aby to klient sam o niego zapytał?

To i wiele innych technik poznasz na tym szkoleniu a Twoja sprzedaż poszybuje i Twój salon stanie się także sklepem. Takim do którego klienci sami chętnie będą wracać.

Polecam to szkolenie w pakiecie

+ ZESPÓŁ

+ ASERTYWNOŚĆ

+ TWÓJ BRAND

Szkolenie 1 dniowe

ASERTYWNOŚĆ

Teraz pewnie myślisz - tak tego mi brakuje. Pracujesz nad tym już tyle czasu i ciągle wracasz do punktu wyjścia? Po tym szkoleniu nie będziesz już tą samą osobą. Dosłownie. Zwiększysz swoją skuteczność w pracy i zyskasz większy autorytet. Zrealizujesz więcej swoich celów oraz marzeń.Decyzje, które podejmujesz będą trafniejsze i bardziej świadome.Zrozumiesz, co jest istotne w drodze do celu, a wcale nie jest tak niezbędne, jak często się wydaje i wile więcej!

Polecam to szkolenie w pakiecie

+ ZESPÓŁ

+ ANTY WYPALENIE ZAWODOWE

Szkolenie 1 dniowe

TWOJA WARTOŚĆ

czyli jak obronić cenę!

Boisz się powiedzieć ile klient ma zapłacić? Tłumaczysz się jak na skazaniu, dlaczego to kosztuje tyle i tyle? Stresuje Cię "cena"? Przecież nie powinna! To Twoja wartość i pokaż ją jako coś co jest wymiernym odbiciem Ciebie i Twoich umiejętności ... i nie tylko! Jak sprawić aby klient z przyjemnością zapłacił za usługę i chciał więcej? Przecież ludzie uwielbiają kupować, to ekscytujące - więc niech czują ekscytację kupując Twoje usługi i produkty!

Polecam to szkolenie w pakiecie

+ ASERTYWNOŚĆ

+ SPRZEDAWAJ NIE SPRZ.

Szkolenie 1 dniowe

ANALIZA FINANSOWA

Ile ja na tym zarabiam? Czy mój cennik jest obliczony poprawnie? Jak sprawić aby cennik był atrakcyjny i czytelny? Koszty - policz je dokładnie! Jakie usługi są dla mnie najbardziej dochodowe a które są bezsensowne? Czy Twoja oferta usług nie jest zbyt bogata? Jak zbudować pakiety i zachęcić do korzystania z szerszej gamy usług salonu?

To szkolenie tylko dla menadżerów i właścicieli salonów.

Zobaczysz gdzie są Twoje pieniądze!

Szkolenie 1 dniowe

ANTY WYPALENIE ZAWODOWE

Wypalenie zawodowe to częsta przypadłość, która przytrafia się niemal każdemu fryzjerowi, który prowadzi aktywne życie zawodowe, dąży do wielu celów i chce czerpać z życia. Najgorzej gdy to nie wychodzi. Wypalenie dopada wcześniej. Praca juz tak nie rajcuje, zaczynasz pracować bo musisz. Ten proces można odwrócić! Znowu poczuć tę moc jak kiedyś. Co jest przyczyną wypalenia? Jak walczyć z rutyną - wrogiem nr 1? Jak odwrócić proces wypalenia z nawiązką i dolać paliwa rakietowego do naszej głowy? Jak wrócić do zawodu po dłuższej przerwie? Jak rozpalić na nowo pasję która była na początku? Co mnie blokuje?

Wrócisz zmotywowany i chętny do nowego, kreatywnego działania i pokonasz strach oraz porażki., które do tej pory cię dołowały ,teraz będą Twoją siłą!

Polecam to szkolenie w pakiecie

+ TWÓJ SALON TWÓJ BRAND

+ ZESPÓŁ

Darmowe materiały:

Referencje:

Steve Thomas

 I have worked with, and known Darek for many years and consider him one of the most passionate people I know within the hair industry. His understanding of how to achieve success is clear for all to see. He has experience, an excellent track record in achieving success and an enthusiasm that is second to none. I do not hesitate in highly recommending his services.

Sebastian Pieniążek

Jeśli prowadzisz biznes i uważasz ze stoisz w miejscu i nie wiesz co z tym dalej zrobić polecam Ci zasięgnąć rady polskiego BUSINES COACH'A DARIUSZA, który rozwiąże Twoje problemy.

Mariola Kwiecień

Wypadłam trochę z obiegu. Tyle lat w zawodzie i zapomniałam, że świat idzie na przód. Stałam się odporna na nowości i mój "komunistyczny" salon (jak to stwierdził Dariusz i miał rację!) mało nie upadł, a kiedyś był wzorem! Dzięki Dariuszowi wróciłam na swoje tory. Jestem na czasie i w końcu zmieniłam swój salon o 180' razem z projektem logo oraz designem wnętrza. Mój salon jest znowu tym, który wyznacza kierunki a mój salon jest zjawiskowy na miarę 21 wieku! Wrócił do lat świetności sprzed 80 roku i znowu zachwyca! Abonament to najlepsza rzecz jaką Dariusz mógł wymyślić  Zawsze mogę na niego liczyć.

Justyna Mieszka

Jeśli miałaś przerwę w pracy jak ja, wracasz do salonu i wszystko się wali, zespół już nie jest ten sam, klienci odchodzą to Dariusz zmienia to natychmiast. W 6 miesięcy zdobyłam zupełnie inną klientelę, zaczęłam wreszcie sprzedawać produkty i oszczędzać pieniądze! Teraz mój BIZNES jest prawdziwy i świadomy! W końcu realizuje marzenia i prywatne podróże!

Największym podziękowaniem za moją pracę i pomoc był prezent od Ani z salonu BY ANNA SOULO. Nadal pracujemy i mocno się rozwijamy a cudowny obraz - karykatura - wisi dzisiaj u mnie w biurze! Dziękuję Aniu!

Biznes Coach Polskiego Fryzjera

zapisz się do naszego newslettera - nie wysyłamy spamu a jedynie ważne informacje które moga wnieść coś nowego do Twojego salonu.

Zapraszam do kontaktu - skonsultuj za darmo zakres i czas szkolenia.

Tak tylko dowiesz się czy warto zainwestować moją wiedzę w Ciebie i Twój biznes.

NIP: 8513218174 , KONTO: Mbank: 31 1140 2004 0000 3602 7685 2352

©2019 by Biznes Coach.