THE BEST OF "BC"

Czyli to co najistotniejsze od biznes coach'a

biznes coach polskiego fryzjera logo
To szkolenie to 4 podstawowe moduły, które zawierają podstawowe elementy jakie musi posiadać każdy biznes usługowy. To podstawy, które są niestety bardzo często zaniedbywane lub nie ma ich wcale. Te elemnty poprawią Twój wizerunek, to jak będą odbierać Cię Twoi klienci oraz pracownicy, a przede wszystkim: sprawią, że Twój biznes będzie miejscem, do którego przychodzi się z uśmiechem na twarzy.
Dowiesz się dlaczego jest to ważne, jak kontrolować aby te elementy zawsze były pielęgnowane oraz nauczysz się jak prowadzić biznes z pomysłem. Dlaczego planowanie i targetowanie swoich celów jest tak istotne. Dowiesz się jak i dlaczego właśnie tak należy podchodzić do klienta, co to jest branding oraz dlaczego Twój cennik nie zachęca!
Poruszam na tym szkoleniu te 4 elementy właśnie dlatego, ponieważ one pozwolą Ci prawidłowo przygotować swój biznes do dalszego rozwoju w kierunku profesjonalizmu, zjawiskowości oraz w końcu do emocji jakie budził tylko on w oczach Twoich klientów. Tylko tak zaplanowane wdrażanie zmian, krok po kroku pozwoli wynieść Twój biznes na poziom jakości o którym każdy marzy. Taki aby Twój salon był postrzegany jako... zjawiskowy!

Branding

To pierwszy temat, który jest istotny nie tylko z punktu widzenia Twoich klientów, ale także pracowników. O tym się nie mówi a ma to ogromne znaczenie. Twój salon to TWÓJ BRAND.

KLIENCI

To drugi temat, który jest zapomniany a jakże istotny. Jak obsługujesz swoich klinetów? Robisz to przemyślanie czy po prostu.. jak leci? Uczysz właściwej obsługi swoich pracowników? Czy wiesz że rozmowa przez lustro to jak przez kraty?

ODSPRZEDAWAJ

Odsprzedaż to nie wciskanie! To opieka, zaangażowanie oraz profejonalna konsultacja. Klienci uwielbiają kupować, nienawidzą jak im się sprzedaje, więc nie sprzedawaj! Niech sami kupują tak, jak lubią to robić! Spraw aby to były świetne zakupy z uśmiechem a nie walka z oporem klienta!

ANALIZA

Jak nie liczysz to znaczy, że nic nie wiesz o swoim biznesie. Jest po prostu dziełem przypadku. Liczenie to nuda? NIE! Wprowadzę cię do ekscytującego świata świadomego planowania oraz wdrażania rzeczy na rok do przodu! Tak! Twój biznes będzie zaplanowany i wdrożony z rocznym wyprzedzeniem. Ciekawe?