THE BEST OF "BC"

Czyli to co najistotniejsze od biznes coach'a

To szkolenie to 4 podstawowe moduły, które zawierają podstawowe elementy jakie musi posiadać każdy biznes usługowy. To podstawy, które są niestety bardzo często zaniedbywane lub nie ma ich wcale. Te elemnty poprawią Twój wizerunek, to jak będą odbierać Cię Twoi klineci oraz pracownicy a przede wszytkim: sprawią, że Twój biznes będzie miejscem, do którego przychodzi się z uśmiechem na twarzy.
Dowiesz się dlaczego jest to ważne, jak kontrolować aby te elementy zawsze były pielęgnowane oraz nauczysz się, jak prowadzić bizenes z pomysłem. Dlaczego planowanie i targetowanie swoich celów jest tak istotne. Dowiesz się jak i dlaczego wałśnie tak należy podchodzić do klineta, co to jest branding oraz dlaczego Twój cennik nie zachęca!
Poruszam na tym szkoleniu te 4 elemnty właśnie dalatego, ponieważ one pozwolą Ci prawidłowo przygotwać swój biznes do dalszego rozwoju w kierunku profesjoanlizmu, zjawiskowości oraz w końcu do emocji jakie budził tylko on w oczach Twoich klientów. Tylko tak zaplnowane wdrażanie zmian, krok po kroku pozwoli wynieśc Twój biznes na poziom jakości o którym kazdy marzy. Taki aby Twój salon był postrzegany jako... zjawiskowy!

Branding

To pierwszy temat, który jest istotny nie tylko z punktu widzenia Twoich klientów, ale także pracowników. O tym się nie mówi a mo to ogromne znaczenie. Twój salon to TWÓJ BRAND.

KLIENCI

To drugi temat, który jest zapomniany a jakże istotny. Jak obsługujesz swoich klinetów? Robisz to przemyślanie czy po prostu.. jak leci? uczysz właściwej obsługi swoich pracowników? Czy wiesz że rozmowa przez lustro to jak prez kraty?

ODSPRZEDAWAJ

Odsprzedaż to nie wciskanie! To opieka, zaangażowanie oraz profejonalna konsultacja. Klienci uwielbiają kupować, nienawidzą jak im się sprzedaje, wiec nie sprzedawaj! Niech sami kupują tak jak lubią to robić! Spraw aby to były świetne zakupy z uśmiechem a nie walka oporem klienta!

ANALIZA

Jak nie liczysz to znaczy, że nic nie wiesz o swoim biznesie. Jest po prostu dziełem przypadku. Liczene to nuda? NIE! Wrowadzę cię do ekscytujacego świata świadomego planowania oraz wdrażania rzeczy na rok do przodu! Tak! Twój biznes będzie zaplanowany i wdrożony z rocznym wyprzedzeniem. Ciekawe?

Biznes Coach Polskiego Fryzjera

zapisz się do naszego newslettera - nie wysyłamy spamu a jedynie ważne informacje które moga wnieść coś nowego do Twojego salonu.

Zapraszam do kontaktu - skonsultuj za darmo zakres i czas szkolenia.

Tak tylko dowiesz się czy warto zainwestować moją wiedzę w Ciebie i Twój biznes.

NIP: 8513218174 , KONTO: Mbank: 31 1140 2004 0000 3602 7685 2352

©2019 by Biznes Coach.