biznes coach polskiego fryzjera oferta

NOWOŚCI

biznes coach polskiego fryzjera YOUTUBE

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ?

Współpracuję z klientami, którzy całkowicie chcą odmienić swój salon, poczynając od zmiany i zaprojektowania nowego logo, wystroju salonu, ale także z takimi, którzy mają bardzo dużo pracy ale nie zarabiają tyle ile by chcieli. Szukają ciągle czasu dla rodziny i przyjaciół. Pomagam osiągnąć cel - Szef który ma czas - pracuj mniej a zarabiaj więcej - czyli pracuj mądrze, a nie ciężko! Jak? To banalnie proste - sam zobaczysz.

Moje szkolenia to nie cyferki i kalkulacje (choć te także) ale przede wszystkim budowanie zespołów, relacji, struktur wewnątrz firmy tak aby wszystko grało i pasowało do siebie. Twój zespół musi wiedzieć po co jest z Tobą i do jakiego celu dąży. Zmotywowany oraz zgrany "TEAM" przyniesie Tobie więcej szczęścia i efektów.

Prowadzę klientów za rękę zarówno na początku ich przygody jak i w momentach problemów i rozwoju. Otwieram sieci salonów dla Tych, którzy tego pragną ale nie wiedzą jak to robić. Jak stworzyć kilka salonów fryzjerskich i nimi zarządzać? Jak stworzyć markę? Jak stworzyć nowy brand? Jak?

Pomagam w zbudowaniu salonów jako "marki", które są zjawiskowe na rynku, wyróżniają się wszystkim. Nie tylko tworzę dla Ciebie unikatowe usługi jakich nikt w mieście nie ma, ale pomagam stworzyć ciekawy "inny" cennik, który zachęca nie odstrasza, pomagam stworzyć dodatki jakie innym się nawet nie śniły, a Twój salon wyróżnią na arenie lokalnej konkurencji. Tworzę broszury, marketing oraz plany długofalowe, które zmieniają zwykły salon w MARKĘ, której logo i nazwa zapada w pamięć i jest dopasowana do Ciebie i Twojej nowej misji firmy.

Chcesz dowiedzieć się więcej  - zadzwoń - wytłumaczę Ci wszystko: 533 478 811 lub umów spotkanie online przez facebook! Zapraszam - nic nie tracisz, możesz tylko zyskać!

Mobilne strony www 

Tworzę proste i przejrzyste strony www, które dziś są podstawą każdego biznesu! Stworzę ją dla Ciebie już od 2000 zł

LOGO. Wizja, Misja

Zmień swój biznes na miarę XXI wieku. Nowe logo, przesłanie, wizja, misja to podstawy, które cechują firmy dziś. Pomogę Ci to stworzyć.

Dla Ciebie za 500 zł

Social Media

Prowadzimy dla Ciebie Twoje profesjonalne fanpage na Insta, Facebook, ze zintegrowaną stroną www oraz reklamą w Google + wizytówka w mapach.

Wsparcie biznesowe

Pomagam rozwinąć Twój biznes w aspektach o których nigdy nie myślałaś. Twój biznes ma być zjawiskowy, a nie taki jak inne!

BHP

Prowadzę dokumentacje BHP dla salonów jako starszy inspektor BHP. Jeżeli potrzebujesz ocenę ryzyka zawodowego, okresowe szkolenia  pracownicze to zapraszam!

Filmy promocyjne

Nagrywamy, montujemy i wypuszczamy filmy promocyjne Twojego biznesu. Tworzymy także krótkie filmiki reklamowe dla Ciebie

Cennik Social Media NINJA:

BASIC

- działania przygotowawcze

- stworzenie profesjonalnego fanpage

-aktualizacja opisów

-2 wpisy tygodniowo

-budowanie społeczności

-moderacja

-profesjonalne grafiki

PREMIUM

- działania przygotowawcze

- stworzenie profesjonalnego fanpage

-aktualizacja opisów

-2 posty tygodniowo

- 1 post wideo

- integracja z INSTAGRAM

-budowanie społeczności

-moderacja

-profesjonalne grafiki

PRO

- działania przygotowawcze

- stworzenie profesjonalnego fanpage

-aktualizacja opisów

-2 posty tygodniowo

- 1 post wideo

- integracja z INSTAGRAM

- integracja z www

- aktualizacja strony www

- prowadzenie BLOGA

- wizytówka w GOOGLE

oraz w mapach

-budowanie społeczności

-moderacja

-profesjonalne grafiki

OSTATNIE LOGO JAKIE STWORZYŁEM:

CENA: od 150 zł

Biznes Coach Polskiego Fryzjera

zapisz się do naszego newslettera - nie wysyłamy spamu a jedynie ważne informacje które moga wnieść coś nowego do Twojego salonu.

Zapraszam do kontaktu - skonsultuj za darmo zakres i czas szkolenia.

Tak tylko dowiesz się czy warto zainwestować moją wiedzę w Ciebie i Twój biznes.

©2019 by Biznes Coach.